top of page

Klimalar

Vitoclima 200-S/HE High Seasonal Serisi

Sezonsal verimlilik kriterlerine uyumlu DC Inverter

A++ Enerji Sınıfı

Opsiyonel WIFI aksesuarı ile uzaktan erişim imkanı

Vitoclima 200-S/HE serisine eklenen yeni opsiyonel WIFI modülü sayesinde klimanızı evde ve ev dışında Cep telefonunuzdan kontrol edebilir dilediğiniz fonksiyonları ayarlayarak programlayabilirsiniz.

Vitoclima 100-S ve 200-S gizli tavan tipi kanallı

Bulunduğu mekanın tavanına estetik bir şekilde entegre olabilen gizli tavan tipi kanallı split klimalar Vitoclima 100-S ve 200-S yüksek performansları ile öne çıkmaktadır.

Mekanın mimarisi ile bütünleşen zarif 100-S ve 200-S modelleri düşük ses seviyeleri ile her türlü ofis ortamına çok uygundur.

Vitoclima 100-S ve 200-S kaset tipi

Kaset tipi split klima ihtiyaçları için Viessmann’un modern yüzlü, güçlü çözümü.

İdeal boyutları ve farklı kapasite seçenekleri ile ofislere kesintisiz hava konforu sağlar.

Vitoclima 100-S ve 333-S
salon tipi split

Salon tipi klima için de Viessmann Vitoclima 100-S ve Vitocllima 333-S en doğru seçenektir.

Soğuk kış aylarında Vitoclima serisi klimalar bulundukları mekanı hızlı ısıtır; aynı şekilde sıcak yaz aylarında da turbo soğutma fonksiyonu ile hızla soğutur. Çok yönlü hava üfleme kanatçıkları ile sağ sol ve yukarı aşağı yönlerde homojen hava sirkülasyonu ile iç mekanda yüksek konfor sağlanır.

Salon tipi on-off split klima kategorisinin en avantajlı model olan Vitoclima 100-S, inverterli Vitoclima 300-S modelinde olduğu gibi, kontrol paneli ve kablosuz uzaktan kumanda ile kolayca kumanda edilebilir.

Yüksek beklentisi olan kullanıcılar için Vitoclima 333-S, iç mekan hava sıcaklığının dalgalanmasına izin vermeden, kompresör devrini ihtiyaca göre ayarlayabilen DC inverter teknolojisi, yüksek COP/EER değeri ve A-Enerji sınıfı ile göz doldurmaktadır.

Vitoclima 100-S için ısıtmada -7° soğutmada 43°C , güçlü Vitoclima 333-S serisi ile -20° ısıtma, 48° soğutma dış ortam sıcaklığında en zorlu ısıtma ve soğutma görevlerinin kolaylıkla üstesinden gelir. Borulamada ise 100-S serisinde 30 metre, 333-S serisinde ise 70 metre ile montajda esneklik sağlamaktadır.

Viessmann klimalar sahip oldukları teknolojik üstünlüklerine rağmen ev ya da ofiste herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği ve cihazların bütün fonksiyonlarından faydalanmasına olanak tanıdığı kolay anlaşılır ve ergonomik kumanda sistemleri ile birlikte sunulur.

Vitoclima 100-S kablolu, Vitoclima 200-S ve 300-S hem kablolu hem de kablosuz şekilde rahatça kumanda edilebilir.

Viessmann ile yüksek hava konforlu, keyifli ortamlara hazır olun.

bottom of page